BUKOWE CUP

10.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

8 lutego 2014 roku na Osiedlu Bukowym odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt "Bukowe CUP", który dla każdego kibica siatkówki był ciekawym wydarzeniem. Nasz klub UKS Bukowe 29 zmierzył się z pięcioma innymi drużynami w systemie rozgrywek każdy z każdym, w rywalizacji do dwóch wygranych setów.

O godzinie 9:30 rozpoczęły się pierwsze starcia. Do końca każda drużyna walczyła o każdy punkt, dlatego emocje były widoczne do ostatniego gwizdka. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Platinum Chojna. Srebrne medale natomiast powędrowały do UKS Bukowe 29. Na najniższym stopniu podium uplasowało się Libero Banie. Odrobiny szczęścia zabrakło czwartej drużynie turnieju Piastowi Pyrzyce. Kolejne miejsca zajęły: Gimnazjum nr 3 SOS Police i Gimnazjum Dębno. Każda z drużyn cieszyła się z pucharu, a na koniec uhonorowano najlepsze zawodniczki każdej z drużyn. MVP całego turnieju powędrowało do Ali Frąk.

Turniej ten zapadnie w pamięci każdej zawodniczce. Spędziłyśmy na nim świetny czas i mogłyśmy obserwować naprawdę ciekawe zagrania. Gratulujemy uczestniczkom turnieju, a w szczególności drużynie Platinum Chojna. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w takim samym gronie, a może nawet powiększonym.
Zdjęcia: Grzegorz Powązka (więcej zdjęć z turnieju na facebook’owej stronie Fotopan Photography), Kornelia Łukojć