BIEGIEM W KARKONOSZE IV

21.08.2019, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Pasje zbliżają ludzi. Ludzie wspólnie mogą więcej. Więcej znaczy wykorzystać życie tak, aby za parę lat móc powiedzieć – wygrałem! Wygrałem ze swoimi słabościami, problemami, czasami smutkiem i niepowodzeniami.
Wygrałem swoje ŻYCIE.

Czas płynie i niestety wszystko kiedyś się kończy. Tak, jak 27.07.2019 zakończyła się roczna przygoda biegaczy z prawobrzeża Szczecina z Maratonem Karkonoskim.
Rok przygotowań zdecydowanie się opłacił. Wszyscy, którzy podjęli się wyzwania przekroczyli linię mety na dystansach 57 km i 21 km. Wszyscy przybiegli w limicie dozwolonego czasu. Wszyscy zrobili to z uśmiechem na twarzy (po cichu przyznajemy – niektórzy z łezką szczęścia w oku).
Najlepsze wyniki na obu dystansach uzyskali nasi wspaniali koledzy Sabina Jachnik i Tomasz Zimny. Wielkie gratulacje dla nich. Równie wielkie gratulacje należą się również dla tych, którzy z górami zmierzyli się po raz pierwszy i coś nam się wydaje nie po raz ostatni.
Co jednak najważniejsze, dzięki całorocznej wspólnej pracy możemy zdecydowanie powiedzieć – że bieganie zbliża ludzi. Pozwala na nawiązanie relacji przyjaźni, na jakie na co dzień, w naszym pędzącym świecie często trudno znaleźć czas.
Podsumowując całe wydarzenie zdecydowanie możemy powiedzieć – nigdy nie ma tak, żeby nie udało się znaleźć odrobiny czasu na swoje pasje. Pasje zbliżają ludzi. Ludzie wspólnie mogą więcej. Więcej znaczy wykorzystać życie tak, aby za parę lat móc powiedzieć – wygrałem! Wygrałem ze swoimi słabościami, problemami, czasami smutkiem i niepowodzeniami.
Wygrałem swoje ŻYCIE.
Czego życzą naszym czytelnikom biegacze z prawobrzeża.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.197.231.211). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook