Autobusem na działki

30.03.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wraz z nadejściem wiosny ruszyły prace na działkach, a z tym wiąże się konieczność dojazdu do ogrodów.

Od 1 kwietnia zmieniają się rozkłady jazdy autobusów dla linii 52, 61 i 74.

1 kwietnia wprowadzone zostają planowe zmiany dotyczące obsługi ogrodów działkowych liniami autobusowymi nr 52, 61 i 74.

·         Linia nr 52 – (Tkacka – Wyspa Pucka) - w dni powszednie w godzinach od 10.35 do 18.20 oraz w soboty i dni świąteczne w godzinach 10.00 – 12.00 i 16.00 – 20.20, autobusy kursować będą ze zwiększoną do 15 minut częstotliwością. W pozostałych godzinach obowiązywać będzie dotychczasowa 20 i 40 minutowa częstotliwość.

·         Linia nr 61 – (Owocowa Dworzec – Podjuchy) do obsługi ogrodów działkowych „Górki Ustowskie” przy ul. Południowej, wprowadzone zostają w kierunku Owocowa Dworzec wybrane kursy przez ulicę Południową. Kursami tymi od przystanku „Ustowska” linia 61 pojedzie z Ronda Hakena przez ulicę Południową, zatrzymując się na przystankach:

o        „Ogr. „Górki Ustowskie” nż”

o        „Południowa nż” (zatoka przy Makro, za skrzyżowaniem z ul. Radomską), a od przystanku „Reda” powróci na stałą trasę, pomijając przystanki „Ogrodnictwo nż”, „Cukrownia nż”, „Cukrowa” i „Płocka”.

·         Linia nr 74 - (Bezrzecze – Zakłady Piekarnicze/Łukasińskiego Ogrody – Mierzyn Szkoła) większość kursów zostanie wydłużona od przystanku „Zakłady Piekarnicze” do ogrodów działkowych przy ul. Łukasińskiego w ciągu całego dnia. Na odcinku trasy Łukasińskiego Ogrody – Mierzyn Szkoła rozkład jazdy pozostaje bez zmian.

Prosimy pasażerów o zapoznanie się zmianami i uważne planowanie podróży.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.