1 urodziny Kina Helios w Outlet Park!

05.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W listopadzie tego roku mija 1 rok od otwarcia Kina Helios w Outlet Park. Serdecznie zapraszamy
do świętowania „Roczku” razem z nami!

Koniecznie odwiedź nas w urodzinowy weekend – 9 i 10 listopada!

Urodzinowe atrakcje:
•Bilety po 12 zł - w dniach 9-10.11. wszystkie bilety w kinie Helios w Outlet Park w cenie 12 zł (do biletów na seanse 3D należy doliczyć opłatę za okulary)

Kino Helios, wraz z galerią Outlet Park, serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania Wielkich Pierwszych Urodzin!

Zabawy i konkursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci, a także drobne upominki i liczne miłe niespodzianki – to tylko niektóre z zaplanowanych atrakcji.

Wspaniałe filmowe emocje, niezapomniane wrażenia… pierwszy rok za nami. W godzinach 11.00-17.00 będzie mnóstwo atrakcji, konkursów z nagrodami. Dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy różnorodne zabawy i konkursy. Nie zabraknie wesołej muzyki i wspaniałej zabawy!

W programie atrakcji dla najmłodszych m.in.: zabawy z chustą Klanza, konkurs Mama Tata i Ja, taniec urodzinowy, czapka niewidka, balonowe zgadywanki i wiele innych zabaw. Kinowa malowanka w kilka chwil przemieni chłopca w super bohatera, a uroczą dziewczynkę w wiewiórkę. Każde dziecko będzie mogło na chwilę przeobrazić się w kogoś zupełnie innego – dzieci to uwielbiają! Na ich twarzach pojawi się magiczny i bajkowy świat. Będzie też można spróbować swoich sił w grach na konsoli! Dla sportowców tych dużych i tych małych konkursy sportowe.

Dla nieco starszych gości urodzinowych przygotowaliśmy Quiz z wiedzy filmowej a także konkurs pt. Jaka to melodia z największymi hitami filmowymi ubiegłych lat.

W sobotę 09.11. o godz. 14:30 zapraszamy na wspaniały Tort urodzinowy. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.104.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook