18 urodziny Centrum Handlowego Słoneczne

06.03.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

W dniach 6-8 marca Słoneczne Centrum Handlowe zlokalizowane na szczecińskim Prawobrzeżu przy ul. Struga 18 obchodzi swoje 18 urodziny! Z tej okazji dla Klientów przygotowano wyjątkowe atrakcje i niespodzianki.

W urodzinowy weekend Klienci Centrum otrzymają tysiące balonów, setki prezentów i dziesiątki niespodzianek. Dodatkowo znajdujące się w Centrum Sklepy i Punkty Gastronomiczne przygotowały specjalne oferty promocyjne.

Kulminacja atrakcji odbędzie się w sobotę 7 marca. Wszystkich Klientów zapraszamy na urodzinowy tort przygotowany przez KFC, ponadto na najmłodszych będą czekać klaun i animatorzy zabaw. Nie zabraknie również gier, zabaw i malowania buziek.

Przez cały weekend Centrum zaprasza do wspólnej zabawy!

Z okazji swoich urodzin Słoneczne będzie czynne w godzinach od 10:00 do 20:00.

 

Wielkie otwarcie na 18 urodziny

Chiński Market z unikatową ofertą w wyjątkowych cenach.

W urodzinowy weekend do grona najemców Słonecznego Centrum Handlowego dołącza Chińskie Centrum. Nowy market będzie oferował bardzo różnorodny asortyment, dobrej jakości w wyjątkowo niskich cenach. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Z okazji 18 urodzin Słonecznego dziękuję wszystkim naszym Klientom za to, że przez tyle lat jesteśmy razem. Dla Państwa też się zmieniamy. Naszym największym sukcesem jest codzienne zadowolenie naszych  Klientów, ich satysfakcja z zakupów, które robią u nas zawsze w  rozsądnych cenach –– mówi Dorota Humeniuk-Narożańska Zarządca Centrum.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.154.90). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook