Mecz na szczycie w Szczecinie - zapowiedz spotkania Morze Bałtyk Szczecin vs Olimpia Sulęcin

11.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Już jutro (14.12) najważniejszy mecz w sezonie zasadniczym siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin

Hala SDS w końcu została udostępniona dla szczecińskich drużyn sportowych. Już w sobotę "zadebiutuje" w niej Morze Bałtyk Szczecin.

Już jutro (14.12) najważniejszy mecz w sezonie zasadniczym siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin

Już jutro (14.12) najważniejszy mecz w sezonie zasadniczym siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin

 "Parkiet Szczecińskiego Domu Sportu w końcu nadaje się do grania" - grzmiały wszystkie lokalne gazety. Już w najbliższą sobotę przetestują ją podopieczni Michała Dolińskiego. Będzie to pojedynek nie z byle kim. Do Szczecina przyjeżdżają bowiem liderzy z Sulęcina. Goście przed jedenastą kolejką drugiej ligi mężczyzn przegrali dwa spotkania, po tie-breakach. Pierwsze w Poznaniu z AZS-em UAM. Drugie przydarzyło się im tydzień później, u siebie, z Morzem Bałtyk Szczecin. Po 10 kolejkach z dorobkiem 26 punktów Olimpia Sulęcin plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli.

Młody zespół ze Szczecina kontynuuje fantastyczną passę w II lidze mężczyzn. Ostatnią drużyną, która poniosła porażkę z Morzem Bałtyk było LO MS Świnoujście 0:3 (18:25, 19:25, 18:25). Podopieczni Michała Dolińskiego, mimo jednej porażki na koncie, zajmują jednak drugą pozycję, z dorobkiem 25 punktów. Wszystkiemu winne są nieszczęsne tie-breaki, podczas których Morze Bałtyk poniosło jedyną porażkę z Wilkami w Wilczynie. 

Spotkanie Morze Bałtyk Szczecin vs Olimpia Sulęcin rozpocznie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 15:30 w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz!

Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Już jutro (14.12) najważniejszy mecz w sezonie zasadniczym siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin Już jutro (14.12) najważniejszy mecz w sezonie zasadniczym siatkarzy Morza Bałtyk Szczecin

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.