Ewa Syrenicz-Tryburska - Jestem z Prawobrzeża - rozumiem ludzi stąd. Spotkajmy się dla wspólnej sprawy

06.11.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

CO TO JEST LEWICOWOŚĆ? To jest dbałość o ludzi, miejsca pracy, socjalne zdobycze. To jest równy dostęp do nauki, zdrowia i pracy. To jest szacunek dla człowieka i każdej pracy.

CO TO JEST LEWICOWOŚĆ? To jest dbałość o ludzi, miejsca pracy, socjalne zdobycze. To jest równy dostęp do nauki, zdrowia i pracy. To jest szacunek dla człowieka i każdej pracy. Mój tato, budowniczy elektrowni w Polsce przekazał mi ten szacunek dla człowieka, Polski i odpowiedzialność za dane słowo. Swoim Wyborcom Daję Słowo  pracować rzetelnie, uczciwie i z pasją  na rzecz naszej społeczności. Pamiętam czas, gdy nasz region gospodarką stał. 
Po wyborach  też jest dzień. Proponuję odpowiedzialność! 
Odkąd skończyłam studia mieszkam i pracuję w najpiękniejszym z polskich miast. Nie zamieniłabym też zielonego Prawobrzeża na inne miejsce zamieszkania. Dziś jestem właścicielką firmy Universum – Szkoła Rozwoju i Relaksu
www.facebook.com/UniversumSzczecin
 Jestem mamą dwojga, dorosłych, samodzielnych ludzi: Aleksandry i Piotra. Większość życia poświęciłam też na edukację i pracę. Studiowałam na Wydziale Rybactwa Morskiego, skończyłam Prawo Administracyjne i Samorządowe oraz Gospodarkę Nieruchomościami. Pracowałam na polskich statkach i pod obcą banderą (Transocean, Morska Agencja), we własnych firmach 
i ostatnie 14 lat dla samorządu województwa w Urzędzie Marszałkowskim. To doświadczenie będzie procentować przy pracy w samorządzie, tym doświadczeniem mogę podzielić się z mieszkańcami!

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook